GKS Katowice z nowym złotym partnerem
GKS Katowice, klub piłkarski występujący w 1. Lidze, poinformował o podpisaniu umowy z firmą, która dołączyła do klubu biznesu katowiczan.

Mowa o Randstad Polska sp. z o.o., która uzyskała status złotego partnera.
Warto dodać, iż firma wchodzi w skład holenderskiego Randstad Holding nv, i jest największą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Co więcej, Randstad została też partnerem niedzielnego meczu GKS Katowice z Wisłą Płock. Na stadionie przy ul. Bukowej pojawią się stanowiska firmy, na których będzie można się zapoznać z jej ofertą.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Rynek piłki nożnej kobiecej przekroczył 1,7 mld funtów w 2025 roku
Według najnowszego raportu Deloitte Football Money League, łączny przychód 15 najważniejszych klubów piłki nożnej kobiecej osiągnął w 2025 roku poziom 1,75 mld euro. To znaczący wzrost w porównaniu do poprzednich lat.