Królewskie świętuje z Legią
Marka piwa Królewskie należąca do Grupy Żywiec rozpoczyna konkurs z okazji stulecia Legii Warszawa oraz tytułu mistrzowskiego zdobytego przez klub.

Za „Świętuj z nami 100-lecie Legii” odpowiada agencja kreatywna Point of View. Potrwa on przez pięć tygodni, a zaczął się 16 maja.
Użytkownicy będą odpowiadać na losowo wybrane cztery pytania, a po udzieleniu prawidłowych odpowiedzi będą mogli odpowiedzieć na kolejne, otwarte pytanie, oceniane następnie przez jury.
Na laureatów czekają między innymi kolekcjonerskie kufle z podpisami piłkarzy Legii, a także koszulki meczowe.
Przypomnijmy, iż Królewskie jest sponsorem stołecznego klubu piłkarskiego od 2004 roku.
W zabawie można uczestniczyć TUTAJ.
Bartosz Burzyński
Więcej Z kraju
Szymon Marciniak zwycięzcą nietypowego plebiscytu. Głosujący docenili jego… urodę
W tym roku głosowanie na najseksowniejszego łysego mężczyznę w Polsce, w którym brało udział 32 kandydatów, wygrał Szymom Marciniak. Plebiscyt cieszył się sporym zainteresowaniem. Dowód? Niemal 2,3 mln oddanych głosów!