Z kraju 12 maja 2015

Milik twarzą Pucharu Tymbarku

Arkadiusz Milik, napastnik reprezentacji Polski oraz AFC Ajax, został ambasadorem turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.


Piłkarz pojawi się w spotach promujących wydarzenie. Jest to konsekwencja kontraktu między zawodnikiem a firmą Tymbark. Na jej mocy Milik będzie uczestniczył w działaniach promocyjnych i komunikacyjnych turnieju.

– Jako młody chłopak grałem w tym turnieju i bardzo dobrze to wspominam, bo była to fantastyczna przygoda. Udział w takim turnieju jest niezwykłym przeżyciem dla każdego dziecka, które lubi piłkę nożną. To fantastyczna promocja piłki nożnej wśród dzieci, a dla najlepszych niezwykła okazja do zaprezentowania swojego talentu. Widząc poziom meczów finałowych tegorocznej edycji myślę, że jest to doskonały start piłkarskiej przygody, a wielu uczestników turnieju pójdzie moim śladem i zagra kiedyś w reprezentacji Polski – powiedział zawodnik.

– To pierwszy kontrakt reklamowy Arka. Zależało nam by jego pierwsza kampania reklamowa w pełni pasowała do jego wizerunku i wartości, jakimi się kieruje na boisku i poza nim. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy możliwość współpracy – powiedział Przemysław Pańtak, menedżer piłkarza.