Z kraju 31 października 2014

Ruch pojedzie Nissanem

Ruch Chorzów podpisał nową umowę z Grupą PGD, największym dealerem samochodów w Polsce. Dzięki temu klub otrzyma do dyspozycji Nissany Juke.


Współpraca z Japan Motors, marką należącą do wyżej wymienionej grupy, pierwotnie rozpoczęła się w lutym tego roku. Wówczas firma została partnerem technicznym, a jej logotyp pojawiał się na stadionie przy ulicy Cichej, a także na plakatach meczowych, w oficjalnym serwisie oraz biuletynie „Niebieska eRka”. Teraz przedłużono kontrakt do końca sezonu. Na jego mocy klub otrzymał cztery samochody.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z tak utytułowanym klubem. PGD jest firmą, która zajmuje się wieloma markami. Ruch Chorzów przez ostatnie pół roku jeździł samochodami marki Suzuki S-Cross, które na tamten moment były najnowszymi modelami na rynku. Obecnie postanowiliśmy przedłużyć współpracę i w piątek klub odebrał od nas 4 nowe Nissany Juke, które również na chwilę obecną są najnowszymi modelami w gamie Nissana. Z tego co słyszałem z pierwszych opinii to samochód bardzo się podoba i klub oraz osoby, które jeżdżą tymi autami są bardzo zadowolone. Niekoniecznie takie samochody klub otrzyma za pół roku. Może wtedy będzie jeździł Fordem, Seatem lub Hyundaiem. Tak naprawdę dostosowujemy się do tego, co jest w danym momencie najbardziej wyraziste dla klubu – mówił Tomasz Patrzykowski, dyrektor handlowy Floty Śląsk Grupy PGD.