Z kraju 13 lutego 2014

Cracovia na czterech kółkach

Portfolio sponsorów Cracovii powiększyło się o nowego partnera – tym razem została nim firma będąca przedstawicielem branży motoryzacyjnej.

Nowym sponsorem biznes Cracovii została firma Porsche Kraków Bronowice, która jest autoryzowanym dealerem i serwisem… Skody. Szczegółów kooperacji jednak nie ujawniono.

– Decyzja o wejściu we współpracę i sponsoring z Cracovią została podjęta w ubiegłym roku po wspólnych rozmowach z Zarządzającymi Klubem. Idea sportu jest bliska nie tylko naszej firmie, ale również marce ŠKODA, którą reprezentujemy, a my jesteśmy zwolennikami takiej formy komunikacji z klientem. Chcemy być obecni tam, gdzie są ważne wydarzenia dla mieszkańców Krakowa, kibiców piłki nożnej. Wierzymy, że współpraca z klubem Cracovia przyniesie korzyści obu stronom, w tym radość i satysfakcję ze wspólnego przedsięwzięcia – zapewniała Jolanta Halatek-Skiba pełniąca funkcję kierownika marketingu Porsche Kraków Bronowice.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna firma, tym razem z branży motoryzacyjnej jaką jest Porsche Kraków Bronowice, Autoryzowany Dealer i Serwis ŠKODA zdecydowała się zostać sponsorem naszego Klubu – nie krył zaś zadowolenia Jakub Tabisz piastujący funkcję wiceprezesa MKS Cracovia SA.