Z kraju 24 stycznia 2014

“Atomówki” na aukcji

Żeński klub siatkarski z Sopotu postanowił jako pierwszy w Polsce przetrzeć szlaki na największym, internetowym portalu aukcyjnym.

Atom Trefl Sopot wkracza do Strefy Marek portalu aukcyjnego Allegro. Działacze sopockiej drużyny chcą tym samym dać szansę kibicom z całej Polski na nabycie gadżetu związanego z klubem. Co więcej w ten sposób wyeliminowana ma zostać internetowa „szara strefa”, w której dostępnych było wiele pamiątek rzekomo związanych z klubem, które jednak w żaden sposób przez Atom Trefl Sopot nie były afiliowane.

Na chwilę obecna w internetowym sklepiku dostępne jest jedynie 14 artykułów (między innymi pamięci USB oraz kalendarze). Z biegiem czasu paleta asortymentu ma się jednak powiększać. Atom Trefl Sopot jest pierwszym klubem siatkarskim w Polsce, który zdecydował się wkroczyć na Allegro.

Warto zaznaczyć, że już wcześniej współpracę z portalem aukcyjnym rozpoczęły takie kluby jak Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Ruch Chorzów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Falubaz Spar Zielona Góra czy Stal Gorzów Wielkopolski.