Polska Hokej Liga rządzi w Polsce
Polski Związek Hokeja na Lodzie powołał 26 kwietnia spółkę, której zadaniem będzie organizacja i zarządzanie najwyższą ligą tego sportu w Polsce.
Obowiązki jednoosobowego zarządu Polska Hokej Liga Sp. Z o.o. objął Mariusz Wołosz, wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.
W najbliższych dniach PZHL podpisze z PHL umowę na zarządzanie ligą.
– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka zorganizuje rozgrywki już w sezonie 2013/2014. Wkrótce zaprosimy media na konferencję, podczas której zaprezentujemy nową formę rozgrywek i odpowiemy na wszystkie pytania – mówi Mariusz Wołosz.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
Norwegowie przywieźli na mundial własne jedzenie. Imponująca logistyka reprezentacji
Reprezentacja Norwegii zwróciła uwagę nie tylko wynikami sportowymi, ale również nietypowym przygotowaniem do mistrzostw świata. Federacja zadbała o to, aby piłkarze podczas turnieju mieli dostęp do produktów, do których są przyzwyczajeni na co dzień, organizując transport ogromnych ilości żywności z kraju.