Adidas sponsorem Górnika
Potwierdziły się doniesienia o wsparciu Górnika Zabrze przez Łukasza Podolskiego. Niemiecki piłkarz pilotował podpisanie kontraktu z nowym sponsorem.
Sponsorem technicznym Górnika Zabrze – zgodnie ze spekulacjami – została firma Adidas. Podpisanie umowy nie byłoby możliwe, gdyby nie starania Łukasza Podolskiego.
– Kontakt z firmą Adidas i wsparcie przy pierwszych rozmowach zapewnił nam Łukasz Podolski, który od lat związany jest z tą firmą. – mówi Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika, a prywatnie przyjaciel zawodnika Arsenalu FC.
Adidas Polska jako partner techniczny zapewni sprzęt nie tylko pierwszej drużynie, ale również wszystkim grupom młodzieżowym.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.