Wielkie zmiany w Widzewie
Klub z Łodzi przechodzi odnowę. Według jeszcze nieoficjalnych wiadomości doszło do zmian w radzie nadzorczej, a Sylwester Cacek przestał być jedynym właścicielem.

W internecie pojawiły się bardzo zaskakujące informacje. Z rady nadzorczej Widzewa odejść mają między innymi: Bogusław Sosnowski, Marek Kopczyński i Wojciech Kuś. Te informacje są już pewne. Potwierdził je bowiem rzecznik prasowy klubu, choć oficjalnego komunikatu jeszcze nie wydano.
Równie interesująca jest informacja o tym, że Sylwester Cacek został wykreślony z Krajowego Rejestru Sądowego i przestał być głównym właścicielem stu procent akcji Widzewa. Nie wiadomo jednak kto przejął udziały.
Po cichu mówi się jednak, że nowym akcjonariuszem klubu nie jest osoba fizyczna.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
FC Barcelona inwestuje w innowacyjny startup
FC Barcelona, jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich na świecie, nie ogranicza się już tylko do sportu – klub rozszerza swoją działalność inwestycyjną poprzez platformę Bihub. Przez ten kanał innowacji Barca nabyła udział w katalońskiej startupie Scircle, który tworzy perfumy i zapachy przy użyciu sztucznej inteligencji.