Big Star chce zarobić na Euro
Z opóźnieniem, ale jednak. Big Star wypuszcza specjalne koszulki, które mają w centralnym miejscu flagę wybranej reprezentacji, która zagra na Euro 2012.

Kibice mogą wybierać które państwo wyróżnią flagą na swoim t-shircie, a w ofercie firmy znajdą takie państwa, jak Włochy, Anglia, Niemcy, Rosja, Francja, Słowacja, Hiszpania, Ukraina i oczywiście Polska.
Limitowana kolekcja Big Stara na Euro 2012 doczekała się sporej promocji, bo jako pierwsi specjalnie przygotowane koszulki założyli znani na całym świecie modele i modelki.
Big Star uruchomił też specjalną aplikację na Facebooku, która ma przygotować fanów marki do kibicowania – jak widać, na Euro chce zarobić każdy. Bez wyjątku.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.