Reebok kontynuuje wsparcie Academia Gorila
Academia Gorila, warszawski klub sportów walki, który na początku 2017 roku rozpoczął współpracę z marką Reebok, ogłosił przedłużenie tego partnerstwa.

"Przedłużyliśmy umowę partnerską z Reebokiem! Cieszymy się, że non stop współpracują z nami tacy duzi międzynarodowi gracze jak Reebok. To dowód uznania dla naszej ogromnej pracy w środowisku sportów walki w Polsce. Dziękujemy za zaufanie" – napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Academi Gorila.
Warto przypomnieć, że Academia Gorila to ponad 600 m2, w samym centrum Warszawy, gdzie stworzona została w pełni wyposażona akademia sportów walki.
Dzięki współpracy Academii Gorila z marką Reebok w klubie będzie można nadal nabyć ubrania z limitowanej kolekcji Reebok Combat. Będzie to także jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym kolekcja będzie dostępna.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Rynek piłki nożnej kobiecej przekroczył 1,7 mld funtów w 2025 roku
Według najnowszego raportu Deloitte Football Money League, łączny przychód 15 najważniejszych klubów piłki nożnej kobiecej osiągnął w 2025 roku poziom 1,75 mld euro. To znaczący wzrost w porównaniu do poprzednich lat.