Mistrzynie Polski z Energą
Energa SA będzie nadal wspierać najlepszą drużynę Ligi Siatkówki Kobiet sezonu 2017/18, czyli Chemika Police.

Energa jest partnerem strategicznym drużyny i dołączyła do klubu przed rozpoczęciem zeszłorocznych rozgrywek.
Logo sponsora widoczne jest w hali, na koszulkach, stronie internetowej i wszystkich materiałach drukowanych Chemika Police.
– Zdobycie mistrzostwa Polski to nie jest prosta sprawa, wymaga wielu wyrzeczeń, litrów potu. Jeszcze trudniej jest zdobyć partnera zaufanego, służącego pomocą, na którym można polegać. Taka jest Energa i cieszymy się, że wspólnie powalczymy o obronę złota – powiedział Paweł Frankowski, prezes Chemika.
Nowa umowa została parafowana 11 października 2018 roku i obowiązuje do końca sezonu 2018/19.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Adidas stawia na doświadczenia kibiców. Brand Center Masaryk otwarty w nowej odsłonie przed MŚ 2026
Adidas zakończył modernizację swojego prestiżowego sklepu Brand Center przy alei Masaryk w dzielnicy Polanco w Meksyku, dostosowując obiekt do rosnącego zainteresowania piłką nożną przed mistrzostwami świata FIFA 2026. Odnowiona przestrzeń ma być nie tylko miejscem sprzedaży produktów, ale również centrum doświadczeń dla kibiców i miłośników sportu.