Śląsk Wrocław ma nowego partnera
WKS Śląsk Wrocław występujący na boiskach LOTTO Ekstraklasy pozyskał nowego partnera biznesowego. To może być ważna umowa.

Otóż zawarto ją z Zachodnią Izbą Gospodarczą. Podpisane porozumienie dotyczy komercjalizacji lóż na Stadionie Wrocław i sprzedaży biletów na sektory VIP wśród członków Izby.
ZIG to organizacja samorządu gospodarczego, która została powołana dla ochrony i reprezentowania interesów zrzeszonych w niej podmiotów, a także dla wspierania rozwoju przedsiębiorczości.
Zachodnia Izba Gospodarcza liczy w tej chwili około 400 firm – pracodawców i przedsiębiorców z różnorodnych branż z całego Dolnego Śląska.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Norwegia zatrzymała się dla mundialu. Mecz reprezentacji oglądało 97 proc. widzów przed telewizorami
Powrót Norwegii na piłkarskie mistrzostwa świata po 28 latach wywołał w kraju prawdziwe medialne poruszenie. Pierwszy mecz reprezentacji podczas mundialu zgromadził przed telewizorami aż 97 proc. osób oglądających w tym czasie telewizję, co oznacza niemal całkowitą dominację nad pozostałymi programami. Tak wysoki udział w rynku jest wydarzeniem bez precedensu nawet…