Energa kolejny raz zaangażowana w sport
Grupa Energa zaangażowała się we wsparcie Fundacji Akademii Sportu Stomilu Olsztyn. Czy będzie to sygnał do działania dla innych podmiotów?
– Energa wspiera inicjatywy, które zaszczepiają w młodych Polakach pasję do sportu, a jednocześnie skupiają lokalną społeczność wokół aktywności dzieci i młodzieży. Przykładem takiego działania jest Akademia Sportu Stomil Olsztyn, w której trenuje niemalże 300 młodych zawodników – powiedział Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy Grupy Energa.
Logo marki Energa pojawi się na koszulkach młodych piłkarzy Akademii Sportu Stomilu oraz na banerach podczas spotkań Nice 1. Ligi w Olsztynie.
– Jestem dumny, że doszło do podpisania tej umowy z tak uznaną marką jaką jest Grupa Energa – dodał prezes akademii, Robert Knothe. – Udało się wszystko dopiąć i teraz mamy jeszcze większe pole manewru przy budowaniu prężnej i jedynej akademii przy pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Warto podkreślić, że wsparcie tak możnego sponsora, świadczy o zaufaniu do nas i o naszej dobrej współpracy ze społecznością lokalną.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Real Sociedad i Joma – przełomowa współpraca
Real Sociedad i Joma Sport podpisali ważną umowę, a międzynarodowa marka od lipca została oficjalnym sponsorem technicznym niebiesko-białej drużyny. W ten sposób obie firmy rozpoczęły innowacyjny i ambitny wspólny projekt, w którym wartości, które reprezentują RSSS i Joma, idealnie się łączą.