Winiarski w reklamie [WIDEO]
Jakiś czas temu informowaliśmy o indywidualnym kontrakcie siatkarza Michała Winiarskiego z marką Luksja. Teraz w końcu widać konkretne efekty współpracy.

Zawodnik PGE Skry Bełchatów promuje żele pod prysznic Luksja Care Pro Men. Za kampanię odpowiadają firmy Fenomen (kreacja), Grape Film (produkcja spotu reklamowego) i Tailor Made PR (działania public relations).
– Michał jest idealnym odzwierciedleniem naszej linii Luksja Care Pro Men, którą tworzyliśmy z myślą o mężczyźnie takim jak on. Z badania, które przeprowadził dla nas Millward Brown wynika, że 55 procent Polaków uważa Michała za wzór do naśladowania, a aż 72 procent postrzega go jako profesjonalistę w swojej dziedzinie. Jest to również jedyny polski ambasador w kategorii kosmetyków do mycia ciała dla mężczyzn – powiedziała Monika Modrzejewska, brand manager marki Luksja.
Działania będą prowadzone w telewizji, prasie i internecie, przede wszystkim położono nacisk na media społecznościowe.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.