Jak składać Legii życzenia?
Legia Warszawa rozpoczęła akcję, dzięki której kibice będą mogli klubowi składać życzenia, najlepiej w formie krótkich filmów.

#StoLatLegia to kolejny pomysł, który ma nadać obchodom jubileuszu odpowiednią rangę.
Klub chce namówić fanów, aby osobiście składali życzenia poprzez 15-sekundowe filmiki. Należy je wysyłać na adres e-mail stolatlegia@legia.pl. Życzenia będą pojawiały się w mediach społecznościowych klubu, a także na stronie.
Dodatkowo ma powstać interaktywna „Tablica Jubileuszu Stulecia Legii”. Jej jednym z elementów mają być właśnie życzenia nadesłane przez sympatyków.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Rekordowa frekwencja na stadionach w Hiszpanii. Ponad 17,5 mln kibiców obejrzało mecze na żywo
Hiszpańska piłka po raz kolejny potwierdziła swoją ogromną popularność wśród kibiców. W sezonie 2025/26 mecze rozgrywek LaLiga i Segunda Division zgromadziły łącznie 17 535 164 widzów, co stanowi nowy rekord frekwencji w historii profesjonalnych lig w Hiszpanii.