Ekstraklasa w TVP Info
Ciekawe porozumienie w polskich mediach. Otóż od 23. kolejki Ekstraklasy gole oraz fragmenty spotkań będą pokazywane w TVP Info.

Co za tym idzie polska piłka nożna będzie dostępna dla widzów w aż pięćdziesięciu krajach. Wszakże TVP Info obejmuje zasięgiem Europę, północną Afrykę oraz Bliski Wschód.
Na mocy licencji udzielonej przez Ekstraklasę i MP&Silva na tym kanale będą dostępne pięciominutowe materiały wideo z każdej kolejki w programach „Echa Stadionów”, „Sportowa Sobota”, „Sportowa Niedziela” oraz „Sportowy Wieczór”.
Przypomnijmy, iż potyczki ligowe fani poza granicami Polski mogą oglądać na żywo w kanale Dailymotion.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Przerwy na nawodnienie budzą kontrowersje. FIFA odpowiada na krytykę kibiców
Piłkarskie MŚ przynoszą nie tylko sportowe emocje, ale również gorącą dyskusję wokół obowiązkowych przerw na nawodnienie. FIFA zdecydowała, że w każdym meczu zawodnicy zatrzymują grę około 22. i 67. minuty na trzyminutowy odpoczynek i uzupełnienie płynów. Rozwiązanie ma obowiązywać niezależnie od warunków pogodowych, co wywołało falę komentarzy wśród kibiców.