Hadaj opuszcza Legię
Wojciech Hadaj kończy współpracę z Legią Warszawa, której był spikerem przez dwadzieścia lat. Jest to konsekwencja jego ostatnich zachowań.
Hadaj po ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze wykrzyczał do fanów gości: „Kibiców z Zabrza informuję, że wasz klub nigdy nie będzie mistrzem, oprócz tego, co już zdobyliście. Byliście mistrzem kiedyś i przez najbliższe 200 lat to się już nie powtórzy.”.
Teraz pożegnał się z pracą, a współpraca oficjalnie zostanie zakończona z dniem 10 czerwca 2015 roku.
Warto pamiętać, że Hadaj już dwukrotnie żegnał się ze stołecznym klubem. Czy tym razem również wróci? Wydaje się, że nie, gdyż odwrócili się od niego nawet najbardziej zagorzali fani, którzy wywiesili nawet transparent „Dziękujemy Hadajowi. Chcemy nowego spikera!”
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Infront i Publicis będą rozwijać komercyjny potencjał meczu NFL w Paryżu
Infront France oraz Publicis Sport wygrały wieloletni przetarg dotyczący obsługi komercyjnej pierwszego w historii meczu NFL sezonu zasadniczego w Paryżu. Zadaniem obu agencji będzie rozwój partnerstw sponsorskich oraz budowanie długofalowej obecności ligi futbolu amerykańskiego na francuskim rynku.