PGE Ekstraliga?
Według „Przeglądu Sportowego” niemalże przesądzone jest, iż Polska Grupa Energetyczna zostanie nowym sponsorem tytularnym żużlowej Ekstraligi.

Do zawarcia kontraktu miałoby dojść w lutym. Na ten moment akcjonariusze rozgrywek rozmawiali o propozycjach umów sponsoringowych od dwóch koncernów energetycznych.
Oczywiście rywalem PGE jest dotychczasowy partner, Enea. Ponoć zaproponowała ona 1,8 miliona złotych rocznie. Co ciekawe, w zeszłym sezonie przekazała ponoć 3 miliony. Według plotek rywal przebił stawkę oferując 2,5 miliona złotych rocznie.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Rakuten zostaje z Golden State. Partnerstwo wchodzi w nowy etap
Rakuten i organizacja Golden State przedłużyły wieloletnią współpracę, jednak odświeżona umowa będzie koncentrować się przede wszystkim na zaangażowaniu kibiców, działaniach społecznych oraz rozwoju kobiecej koszykówki, a nie wyłącznie na ekspozycji marki.