Siatkówka na Stadionie Narodowym
To już pewne – jedna z najważniejszych imprez siatkarskich świata zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jaki mecz zostanie tam rozegrany?
Od kilku miesięcy mówiło się o tym, że mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce siatkowej, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce mógłby być zorganizowany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Władze PZPS nie podpisały jednak odpowiednich umów w tej sprawie i nic nie było przesądzone.
Teraz już wiadomo, że mecz ten odbędzie się na piłkarskim stadionie. Obserwować będzie go więc rekordowa liczba widzów choć jest jeszcze za wcześnie, by mówić choć o wstępnych szacunkach na ten temat.
Spotkanie odbędzie się 30 sierpnia, a rywalem naszej reprezentacji będą Serbowie.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
NBA kontynuuje ekspansję w Abu Zabi: preseason, akademia i długoterminowa współpraca
NBA i Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi (DCT Abu Dhabi) ogłosiły przedłużenie swojej współpracy, która obejmuje coroczne preseason NBA Global Games, programy marketingowe oraz rozwój akademii koszykarskiej w emiracie.