Rankingi 21 października 2014

TOP10: Giggs w reklamach

Ryan Giggs całą seniorską karierę spędził w Manchester United. To bez dwóch zdań jedna z największych ikon w historii klubu.


Walijczyk użyczał swojego wizerunku takim firmom jak Reebok, Sovil Titus, Citizen Watches, Givenchy, Fuji, Patek Philippe, ITV Digital, Quom Burgers, Celcom czy Saudi Telecom.

Trzeba pamiętać, że od momentu wejścia do pierwszej drużyny Giggs cały czas znajdował się w pierwszym szeregu. Gdy David Beckham był wypożyczany do Preston, walijska wschodząca gwiazda była już twarzą Reeboka.

W klubie, od pewnego momentu nie był na szczycie listy płac. Jednak nigdy mu to nie przeszkadzało. Znamienne są słowa z 2008 roku, które wypowiedział w magazynie Live: – Zarabiamy więcej pieniędzy niż by nam wystarczyło na piłce nożnej i sponsoringu, więc kto by potrzebował jeszcze więcej?

Bez dwóch zdań Giggs stracił wizerunkowo w 2011 roku, gdy światło dzienne ujrzała "sex-afera". Jednak nie było oczekiwanego odpływu sponsorów. Ten najważniejszy został wówczas z piłkarzem, mowa rzecz jasna o Reeboku.

10.
Citroen
<
9.
Reebok
8.
ITV Digital
7.
Reebok
6.
Reebok
5.
Reebok
4.
Reebok
3.
Smirnoff
2.
Reebok
1.
Reebok