Aktualności 10 czerwca 2024

Sponsorzy gratulują Idze Świątek czwartej wygranej w Roland Garros

Iga Świątek zasługuje na miano królowej mączki, a już w szczególności upodobała sobie rywalizację we French Open. Triumfowała na kortach Rolanda Garrosa już po raz czwarty. Otrzymała zasłużone gratulacje od sponsorów.

LEGO przygotowało specjalną podobiznę polskiej tenisistki, a w tle widzimy Wieżę Eiffla, co ma przypominać nam o tym, że wygrała w Paryżu.

Bonjour, a kto to po raz czwarty wygrał turniej w Paryżu? Brawo Iga Świątek, wielkie gratulacje!” – czytamy na facebookowym profilu LEGO, które, przypomnijmy, niedawno zrobiło też piękny prezent najlepszej rakiecie z Polski:

On i Rolex gratulują

Cztery to magiczna liczba. Iga Świątek wygrała swój czwarty turniej w Paryżu i trzeci z rzędu. Jazda, Iga! – napisało On, a fraza “Jazda, Iga!” jest w języku polskim.

Kolejny partner polskiej tenisistki, który złożył jej gratulacje, to Rolex:

Królowa mączki. Czwarte zwycięstwo w Roland Garros. Wyjątkowy sezon. Na szczycie. Jesteśmy dumni, że jesteśmy u twego boku, gdy wynosisz grę na nowe wyżyny. Gratulacje za zasłużony piąty tytuł Wielkiego Szlema – napisał w serwisie X Rolex:

Iga Świątek współpracuje z uznanymi markami, które cenią sobie to, że zdecydowała się związać swoją przyszłość właśnie z nimi. To pokazuje, że Polka imponuje klasą na korcie, ale potrafi też znakomicie wykorzystać swój potencjał marketingowy.

fot. LEGO