Aktualności 10 czerwca 2024

Iga Świątek zachwyciła sukienką. Ile kosztowała kreacja Polki?

Iga Świątek kolejny raz potwierdziła swoją dominację w kobiecym tenisie. Tym razem triumfowała na kortach Rolanda Garrosa. Polka pozowała do zdjęć z pucharem podczas tradycyjnej już sesji zdjęciowej.

Fani byli zachwyceni. Wybrała nietypowy top znanej polskiej marki, który kosztuje ponad 7 tys. zł. Znakomita sportsmenka ponownie założyła ubrania od tej samej projektantki. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, około godziny 12.45.  Sesja trwała mniej więcej kwadrans.

Supremacja na French Open

Iga Świątek upodobała sobie French Open. To już jej trzeci triumf z rzędu we Francji, a czwarty w ogóle. Dzięki sukcesowi w tym turnieju Polka zarobiła 2,4 mln euro (ok. 10 mln 260 tys. zł). Dzień po triumfie uczestniczyła w tradycyjnej sesji z pucharem. Jej stylizacja zwróciła uwagę wielu osób: jasna bluzka o nietypowym kroju z owiniętym wokół szyi detalem, tworzącym efekt szalika, ciemne spodnie i czerwone buty.

Projekt Magdy Butrym

Iga Świątek zdecydowała się ponowne wybrać stylizację przygotowaną przez Magdę Butrym. Wcześniej np. podczas ceremonii losowania grup turnieju WTA Finals w 2023 r. Polka miała na sobie długą, czerwoną suknię od tej projektantki.

fot. Iga Świątek