Aktualności 14 maja 2024

Szymon Marciniak z kolejną współpracą ambasadorską

Szymon Marciniak jest cały czas w centrum uwagi piłkarskich kibiców. Ostatnio był sędzia polskiego klasyku, czyli meczu Lecha Poznań z Legią Warszawą, a wcześniej w środku tygodnia prowadził hit na Santiago Bernabeu: Real Madryt – Bayern Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Polski arbiter jest teraz na fali. Dlatego rozchwytują go polskie marki, Marciniak niedawno został ambasadorem... Wikędu Luzino.

Niezmiernie miło nam poinformować, że najlepszy sędzia piłkarski na świecie Szymon Marciniak został oficjalnym partnerem i ambasadorem drużyny piłkarskiej i marki Wikęd Luzino” – czytamy na Facebooku tego klubu.

WIKĘD to polskie przedsiębiorstwo, które ma siedzibę na Pomorzu w Luzinie. Znane jest z produkcji drzwi zewnętrznych: stalowych i aluminiowych, a także okien oraz stolarki aluminiowej. Nazwa tej firmy pochodzi od nazwisk właścicieli: Grzegorza Wiśniewskiego i  Rafała Kędziory. Fabryka w Luzinie odpowiada za stolarkę otworową. W 2018 roku doszło do rebrandingu. Od tej pory WIKĘD jest sponsorem tytularnym trzecioligowej drużyny piłkarskiej KTS-K WIKĘD Luzino.

Z analizy dokonanej przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. w przypadku drzwi zewnętrznych i wewkątrzklatkowych wynika, że WIKĘD funkcjonuje dobrze we współdziałaniu producentów i fachowców-montażystów.

Współpraca z Marciniakiem pomoże klubowi piłkarskiemu?

“Współpraca z Szymonem Marciniakiem, który staje się ambasadorem marki WIKĘD, otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Jego renoma oraz doświadczenie doskonale korespondują z wartościami, jakimi kieruje się WIKĘD – solidnością i profesjonalizmem. Liczymy, że ta współpraca przyniesie nowe perspektywy rozwoju dla drużyny piłkarskiej Wikęd Luzino. Połączenie sił z renomowanym sędzią piłkarskim, Szymonem Marciniakiem, zapowiada wzrost prestiżu i sukcesów. Jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie przed nami ta fascynująca współpraca! – czytamy na profilu firmy WIKĘD na Facebooku.

Poniżej prezentujemy materiał promocyjny z udziałem Szymona Marciniaka:

Specjalna konferencja prasowa

Firma WIKĘD kreatywnie podeszła do współpracy z Szymonem Marciniakiem. Sędzia prowadzący regularnie mecze w Polsce i na arenie międzynarodowej na specjalnej “konferencji prasowej” podaje argumenty, które przekonały go, by zdecydować się na tę współpracę:

To specjalne oświadczenie (oczywiście z przymrużeniem oka) pokazuje, że firma miała na celu w krótkim, niespełna minutowym klipie “sprzedać” odpowiedni przekaz. Warto zaznaczyć, że Marciniak podejmuje tym samym współpracę z przedsiębiorstwem, które, mówiąc szczerze, do tej pory nie było znane powszechnie w Polsce. Co ciekawe, naszemu eksportowemu arbitrowi na nagraniach towarzyszy Paweł Orleański, dziennikarz telewizyjny, chociażby prowadzący od kilkunastu lat program popularnonaukowy “Galileo” w TV4.

fot. Wikęd Luzino