Aktualności 14 maja 2024

Komplet widzów na Tarczyński Arena?! Mecz o ogromną stawkę

autor: Jakub J
W sobotę 18 maja Śląsk Wrocław podejmie drużynę Radomiaka Radom. Waga meczu dla drużyny z Wrocławia jest bardzo duża, bowiem WKS cały czas może zostać nowym mistrzem Polski. Pomóc w tym mają kibice, którzy najprawdopodobniej zapełnią wrocławski stadion do ostatniego krzesełka.

Zawodnicy trenera Jacka Magiery po raz ostatni po mistrzostwo Polski sięgnęli w 2012 roku, a wcześniej w 1977. Rok 2024 również może zapisać się na tych najpiękniejszych kartach klubowej historii.

Jest już dobrze, ale może być jeszcze lepiej. Aktualnie wrocławianie plasują się na 2. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek, tracąc dwa punkty do pierwszej Jagiellonii Białystok.

Nic więc dziwnego, że liczba sprzedanych wejściówek na mecz z Radomiakiem Radom 18 maja stale rośnie. Na ten moment jest już pewne, że na stadionie Śląska pojawi się ponad 23 000 kibiców.

Biorąc pod uwagę, w jakim tempie rozchodzą się bilety na mecz, zapełnienie po raz trzeci w tym sezonie “Tarczyński Arena” jest jak najbardziej możliwe. Wcześniej komplet widzów miał miejsce, gdy Śląsk mierzył się z Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa.

fot. Śląsk Wrocław