Aktualności 19 marca 2024

Salon Vision Express nowym Partnerem Biznesowym Ruchu

Vision Express, salon firmy medycznej kompleksowo dbającej o zdrowie oczu mieszczący się w Galerii AKS przy ul. Parkowej 20, został nowym Partnerem Ruchu Chorzów, wiążąc się z klubem do czerwca 2024 r. i przygotowując dla kibiców atrakcyjne rabaty.

– Z radością witamy kolejną firmę na naszym Niebieskim pokładzie. Cieszymy się, że na działanie z Ruchem zdecydował się salon tak dużej, kojarzonej powszechnie marki jak Vision Express. Gramy na Stadionie Śląskim, mamy swoją Niebieską Wyspę w Galerii AKS, zatem można śmiało powiedzieć, że jesteśmy sąsiadami. Życzymy sobie owocnej współpracy i polecamy usługi salonu Vision Express naszym kibicom, dla których przygotowane zostały atrakcyjne rabaty – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów.

– Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem współpracy z Ruchem Chorzów. Poprzez wsparcie Klubu możemy budować więź z lokalną społecznością fanów i promować zdrowy styl życia. Pragniemy zadbać, by wszyscy kibice Klubu mogli wyraźnie dostrzegać jego osiągnięcia. Wierzymy też, że współpraca ta będzie owocna i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki Klubu – my zaopiekujemy się wzrokiem kibiców, aby nie przeoczyli żadnego szczegółu – mówi Monika Skwarek, specjalista ds. marketingu Vision Express.

Salon Vision Express mieści się w Galerii AKS – po sąsiedzku z naszą Niebieską Wyspą. Z przyjemnością informujemy, że do każdego paragonu wydanego kibicom na Niebieskiej Wyspie dodawany będzie 30-procentowy kupon rabatowy na jedną kompletną parę okularów (soczewka okularowa + oprawka) i 20-procentowy rabat na pozostałe usługi salonu Vision Express w Galerii AKS. Z kuponem rabatowym otrzymanym na Niebieskiej Wyspie, badanie wzroku wykonacie już za 9 zł (przy standardowej cenie 149 zł)! Więcej o salonie Vision Express w Galerii AKS – TUTAJ.

Vision Express to firma medyczna, której misję stanowi kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Jest niekwestionowanym liderem w branży optycznej, a sieć obejmuje dzisiaj ponad 250 profesjonalnych salonów. Oferowany jest w nich nie tylko ogromny wybór wysokiej jakości okularów – w tym przeciwsłonecznych – i soczewek kontaktowych. W salonach wykonywane jest także profesjonalne badanie jakości wzroku. Vision Express gwarantuje serwis, pakiet gwarancji na produkty oraz informacje pomagające właściwie dbać o codzienną higienę, komfort i zdrowie oczu. Jako firma medyczna Vision Express zapewnia fachowe porady doświadczonych lekarzy okulistów oraz optometrystów.

Vision Express dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Satysfakcja klienta jest najważniejsza – dlatego oferowana jest m.in. możliwość wymiany zakupionych okularów i soczewek na nowe w ciągu 14 dni. Zapewnia też Gwarancję Satysfakcji: możliwość dożywotniego, darmowego serwisu okularów, obejmującego drobne naprawy, regulację oraz czyszczenie każdej zakupionej w salonie pary.

Partner Ruchu w ofercie posiada oprawy ekskluzywnych marek z całego świata. Doradcy i styliści Vision Express oferują profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich oprawek jednej z wielu znanych marek, takich jak: Ray Ban, Vogue, Burberry, Prada, Dolce&Gabbana, Oakley, Unofficial, DbyD. Do wyboru są ponadczasowe, klasyczne wzory, jak i modele odpowiadające najświeższym trendom w modzie.