Aktualności 18 marca 2024

Ważna zmiana w klubie PKO BP Ekstraklasy. Będzie nowy prezes [NASZ NEWS]

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nowym prezesem Piasta Gliwice zostanie Bartłomiej Druziński, były szef gabinetu ministra Kamila Bortniczuka. Stanowisko ma objąć od początku kwietnia.

Bartłomiej Druziński w latach 2022–2024 był dyrektorem biura ministra sportu i turystyki Kamila Bortniczuka. Wcześniej przez 13 lat pracował w Ministerstwie Rozwoju, był sekretarzem ambasady RP w Londynie. Jest osobą spoza ekstraklasowego środowiska.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że na stanowisku od połowy kwietnia zastąpi Grzegorza Bednarskiego, który pełnił tę funkcję od stycznia 2021 roku.

Piast Gliwice po 25. kolejkach PKO BP Ekstraklasy zajmuje 13. miejsce w tabeli. Drużyna trenera Aleksandara Vukovicia ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. W ostatnim meczu przed reprezentacyjną przerwą przegrała 1:3 z Legią Warszawa.