Aktualności 12 lutego 2024

Body Chief został partnerem dietetycznym reprezentacji Polski w Amp Futbolu

Firma Body Chief została partnerem dietetycznym reprezentacji Polski w amp futbolu. Współpraca oznacza kluczowe wsparcie dla biało-czerwonych, którzy szykują się do czerwcowych mistrzostw Europy.

Przed reprezentacją Polski w amp futbolu wielkie wyzwania. W czerwcu kadra prowadzona przez Dmytro Kameko weźmie udział w mistrzostwach Europy. Cel jest jasny. Biało-czerwoni jadą do Francji z nadziejami na zwycięstwo w finale. Przy okazji poprzedniej edycji mistrzostw Europy, Polacy wywalczyli w Krakowie brązowe medale. W meczu o trzecie miejsce pokonali reprezentację Rosji 1:0. Teraz apetyty są jeszcze większe.

O dietetyczną formę reprezentantów Polski zatroszczy się nowy partner dietetyczny – Body Chief.
W ramach współpracy zawodnicy będą otrzymywać codzienną, dopasowaną do zapotrzebowania piłkarzy dietę pudełkową, która zapewni im odpowiednio zbilansowane posiłki. Ponadto współpraca polegać będzie na merytorycznym wsparciu dietetycznym oraz promocji zdrowego stylu życia.

Zdecydowaliśmy się wspierać polskich ampfutbolistów, ponieważ wierzymy w ich determinację i talent. Chcemy być częścią ich drogi do sukcesów na arenie międzynarodowej – powiedział twórca i prezes Body Chief, Marcin Mazurek.Reprezentacja Polski w amp futbolu to nie tylko wspaniali sportowcy, ale przede wszystkim inspirujący przykład pokazujący ludziom, że trudności nie są przeszkodą w osiąganiu celów i marzeń. Jako Body Chief chcemy być realnym wsparciem, dostarczając ampfutbolistom zdrową i zbilansowaną dietę – dodał.

Nawiązanie współpracy z partnerem dietetycznym to świetna informacja. Właściwa dieta jest bardzo ważnym elementem życia sportowca. Dzięki współpracy z Body Chief będziemy mogli jeszcze lepiej przygotować się na nadchodzące wyzwania. Osobiście nie mogę już doczekać się startu mistrzostw Europy. Teraz pojedziemy tam jeszcze mocniejsi i gotowi na każde wyzwanie – podkreślił jeden
z liderów polskiej reprezentacji, Bartosz Łastowski.

Dieta oraz zdrowe odżywanie odgrywają kluczową rolę w osiąganiu sukcesów na najwyższym poziomie. Odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczają niezbędnych składników odżywczych, a te wspomagają regenerację, a także zwiększają wydolność fizyczną i umysłową – mówi Marcin Mazurek, rezes Body Chief.

Reprezentacja Polski w amp futbolu ma za sobą kolejny udany rok. W czerwcu zajęła trzecie miejsce w pierwszej edycji Ligi Narodów EAFF rozgrywanej w Krakowie. Jesienią natomiast biało-czerwoni zwyciężyli w prestiżowym Amp Futbol Cup. Nasza kadra przed czerwcowym Euro zagra już za kilkanaście dni w Maroko. Pierwsze mecze zaplanowano na 22 i 24 lutego.