Aktualności 9 lutego 2024

Sushi&Food Factor sponsorem premium Warty Poznań

Wywodząca się z Poznania firma Sushi&Food Factor została sponsorem premium Warty Poznań. Na koszulkach meczowych piłkarzy Zielonych nowy sponsor będzie promowała markę swoich gotowych zestawów sushi – Sushi4You. Umowę podpisano na dwa lata.

– Współpraca między Sushi&Food Factor a Wartą Poznań stanowi nie tylko związanie dwóch potężnych marek w swoich branżach, ale również otwiera nowe możliwości biznesowe dla obu stron. Ta synergia między liderem kategorii gotowego sushi a najstarszym klubem piłkarskim w Poznaniu to nie tylko inwestycja w promocję i rozwój, ale także budowanie więzi z lokalną społecznością. Wierzymy, że współpraca z Wartą Poznań pozwoli nam na znaczny wzrost rozpoznawalności naszej marki Sushi4You – mówi Anna Tubacka, prezes zarządu Sushi&Food Factor.

Ogłoszenie współpracy odbyło się w piątkowe przedpołudnie podczas spotkania Warty Poznań z członkami Klubu Biznesu Zielonych, dziennikarzami i przyjaciółmi klubu. Zawarcie umowy to wyjątkowa chwila dla przedsiębiorstwa, które rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2015 roku. Dzisiaj Sushi&Food Factor to zdecydowany lider sektora sushi branży FMCG w kraju oraz stabilny pracodawca dla ponad 650 osób. Produkty firmy można zakupić w największych sieciach handlowych na terenie całej Polski. Od lutego będą one dostępne także w strefie cateringowej Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wlkp., podczas meczów Zielonych.

– W Warcie Poznań chcemy wyznaczać trendy. Doskonałym tego przykładem jest współpraca z Sushi&Food Factor. Logotyp jej marki, Sushi4You będzie widoczny w eksponowanym miejscu koszulki meczowej naszej drużyny. Nowy partner to zaangażowany w działania pro środowiskowe, odpowiedzialny społecznie pracodawca, który swoją postawą wpisuje się w przedstawioną właśnie strategię ESG Warty Poznań. Nie bez powodu ogłosiliśmy współpracę z Sushi&Food Factor w dniu, w którym został zaprezentowany ten właśnie dokument.  Warta to kobieta, dlatego cieszy nas, że to właśnie Pani Prezes Anna Tubacka zaufała nam oraz wyjątkowemu projektowi, jakim jest Warta Poznań – podkreślił Maciej Wojdyło, członek zarządu Warty Poznań.

Sushi&Food Factor będzie przez najbliższe dwa lata Sponsorem Premium Warty Poznań. Kibice ligowej piłki z pewnością zauważą charakterystyczny logotyp firmy – pod numerem na koszulce zawodnika. Ponadto  będzie eksponowany w udostępnionych przestrzeniach reklamowych, ale także w strefach cateringowych Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wlkp. Popularne w sklepach zestawy sushi będą dostępne do zakupu podczas meczów Warty Poznań. Będzie to wyjątkowe urozmaicenie dla standardowej oferty cateringowej dostępnej na arenach piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.

fot. Warta Poznań