Aktualności 9 lutego 2024

Za darmo z biletem. Spore udogodnienie dla kibiców Lecha

Od sobotniego (10 lutego, godzina 20:00) meczu domowego Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin, kibice wybierający się na Enea Stadion przy ulicy Bułgarskiej będą mogli podróżować środkami komunikacji miejskiej na liniach ZTM Poznań na podstawie biletu lub karnetu na spotkanie. Bez konieczności nabywania odrębnego biletu. Takie udogodnienie będzie obowiązywało maksymalnie trzy godziny przed i dwie godziny po spotkaniu.

Jesteśmy przekonani, że teraz jeszcze więcej kibiców wybierających się na mecze Kolejorza skorzysta z komunikacji miejskiej. Zwłaszcza, że jest ona przed i po spotkaniu regularnie wzmacniana. Ponadto w ten sposób unikamy uciążliwych korków, a tramwaje czy autobusy dowiozą nas bezpośrednio w okolice stadionu przy ulicy Bułgarskiej – mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Dzięki porozumieniu zawartemu przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i klub KKS Lech Poznań, bilet lub karnet na mecz upoważnia do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej na liniach ZTM Poznań. Z tej dogodności można korzystać w dniu meczu, we wszystkich strefach biletowych ZTM, jednakże nie dłużej niż trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania i dwie godziny po zakończeniu meczu.

Cieszymy się, że po kilkunastu latach wracamy do możliwości przejazdów komunikacją miejską w dniu meczu na podstawie meczowego biletu lub karnetu. To spore udogodnienie dla naszych kibiców, którzy podróżują na Enea Stadion przy Bułgarskiej. Zapraszamy w rundzie wiosennej na nasze spotkania, emocji na pewno nie zabraknie, bo naszym celem jest walka o mistrzostwo oraz Puchar Polski – dodał Wojciech Terpiłowski, szef działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.