Aktualności 9 lutego 2024

Pracowity Tłusty Czwartek piłkarzy Śląska Wrocław

Piłkarki i piłkarze Śląska - zgodnie z małą tradycją - w tym roku również rozdawali wrocławianom pączki, odwiedzając Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Dziecięcy Dom", a także wrocławski Port Lotniczy.

Wszystko zaczęło się z samego rana, kiedy czteroosobowa delegacja WKS-u w osobach Joanny Wróblewskiej, Kamili Czudeckiej, Aleksandra Paluszka i Daniela Łukasika odwiedziła Piekarnię Cukiernię Familijna przy ulicy Świdnickiej. Po zaopatrzeniu się w pączki obrali kurs na ulicę Parkową, by tam spotkać się z podopiecznymi Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych “Dziecięcy Dom”.

Delegacja WKS-u oprócz sprezentowania pączków i bardziej zdrowych przekąsek w postaci owoców, chwilę porozmawiała z dziećmi, odpowiadając na pytania m.in. o ulubionego piłkarza, liczbę strzelonych goli czy występy w reprezentacji Polski.

W drugiej części dnia odbyła się kolejna akcja WKS-u, a tym razem Erik Exposito, Rafał Leszczyński i Piotr Samiec-Talar w Porcie Lotniczym witali osoby przylatujące do Wrocławia. Na pasażerów czekały pączki oraz specjalne zaproszenia na niedzielny mecz z Pogonią Szczecin.

“Co ważne, dzięki współpracy klubu z Portem Lotniczym Wrocław na lotnisku na stałe zagości specjalna instalacja z idolami trybun Tarczyński Areny, która od razu wskazuje, jaki kierunek należy obrać po przylocie. Piłkarze WKS-u osobiście wypróbowali nowy spot” – poinformował klub.