Aktualności 2 grudnia 2023

Wielka sprawa! InPost oficjalnym partnerem klubu z Premier League

Polska firma InPost została oficjalnym partnerem Newcastle United, klubu z Premier League oraz uczestnika Ligi Mistrzów. Na razie nie znamy szczegółów tej współpracy.

InPost pochwalił się nawiązaniem współpracy w sobotę 2 grudnia. Na razie nie znamy szczegółów umowy łączącej polskiego giganta z Newcastle United.

“Kochani! Z ogromną radością mam zaszczyt ogłosić, że InPost Group została Oficjalnym Partnerem Newcastle United – wiodącego klubu Premier League! To kolejny duży międzynarodowy sponsoring sportowy Grupy InPost w ostatnim czasie – w październiku tego roku zostaliśmy oficjalnym partnerem jednego z największych corocznych wydarzeń sportowym na świecie – legendarnego wyścigu kolarskiego Tour de France. Umowa z Newcastle United podkreśla nasze zaangażowanie w poszerzanie obecności InPost w Wielkiej Brytanii, która jest dla nas jednym z najważniejszych rynków – InPost UK ma już ponad 6000 maszyn Paczkomat na Wyspach Brytyjskich!
Skąd decyzja o partnerstwie? Skuteczność w biznesie i na boisku to wspólny cel, do którego dążą zarówno InPost, jak i Newcastle United.
Międzynarodowy zasięg i popularność klubu pomogą też InPost zwiększyć rozpoznawalność na rynku brytyjskim. Nie możemy się doczekać, aby dołączyć do społeczności jednej z najbardziej oddanej grupy kibiców na świecie! – napisał na LinkedInie Rafał Brzoska.

To kolejna wielka umowa, jeżeli chodzi o partnerstwo polskich firm i wielkich klubów. W przeszłości m.in. Cinkciarz.pl współpracował z Chicago Bulls, a Oknoplast z Interem Mediolan.