Kolejny dziennikarz odchodzi z Kanału Sportowego
Przemysław Rudzki poinformował, że nie będzie więcej pojawiać się w programach Kanału Sportowego. To kolejny dziennikarz, który w ostatnim czasie pożegnał się z KS.

„Dzisiejszy (środowy – dopisek redakcji) KS Poranek był ostatnim, który poprowadziłem w Kanale Sportowym. W sobotę będziecie jeszcze mogli obejrzeć Full English, później nasze drogi się rozchodzą.
To tylko i wyłącznie moja decyzja, bardzo przemyślana. Z tego miejsca chcę podziękować za wspólnie spędzony czas. Wszystkim ludziom, z którymi miałem okazję pracować, a także widzom i czytelnikom. Zrobiliśmy mnóstwo fajnych, wartościowych rzeczy: mundialowy maraton, kwartalniki, no i poranki, czyli w dużej mierze moje dziecko. Poznałem świetnych ludzi, w tym również gości naszych programów. Zdobyłem kolejne niesamowite doświadczenie dziennikarskie. Teraz chciałbym skupić się m.in. na dwóch dużych projektach literackich i oczywiście pracy w Canal Plus Sport. Do zobaczenia” – napisał w swoich mediach społecznościowych Przemysław Rudzki.
W ostatnim czasie po odejściu Krzysztofa Stanowskiego z Kanałem Sportowym pożegnali się m.in. Robert Mazurek czy Kamil Gapiński.
fot. Przemysław Rudzki

Redakcja Sport Marketing
Więcej Marketing
Jubileuszowa koszulka Ruchu Chorzów nie zachwyciła kibiców
Fani Niebieskich przyjęli ze zdziwieniem to, co z okazji 105-lecia klubu przygotował dla nich klub. Koszulka rocznicowa nie zrobiła na nich dobrego wrażenia, ponieważ jest kompletnie bez wyrazu, a sporo kosztuje (79 zł).



