Sportowiec aresztowany na igrzyskach za posiadanie kokainy
W środę Australijski Komitet Olimpijski poinformował o aresztowaniu zawodnika z australijskiej drużyny hokejowej, który według francuskich mediów jest podejrzewany o posiadanie kokainy. Personalia sportowca oficjalnie nie zostały ujawnione. Media ujawniły jednak, że chodzi o Thomasa Craiga.
„Australijski Komitet Olimpijski w dalszym ciągu bada sprawę i organizuje wsparcie dla członka zespołu” – poinformowali w oświadczeniu.
Policja we Francji oraz Międzynarodowa Federacja Hokeja jeszcze nie skomentowały tej sytuacji. Francuskie media doniosły jednak, że zawodnik został zatrzymany podczas zakupu kokainy w dziewiątej dzielnicy Paryża.
#Breaking : Thomas Craig, an Australian field hockey player has been arrested while allegedly trying to buy cocaine in Paris.
The Australian Olympic Committee has confirmed that an Australian hockey team member is in custody after being arrested in Paris on August 6. No charges… pic.twitter.com/QsYaAnaDlb
— 10 News First (@10NewsFirst) August 7, 2024
Reprezentacja Australii na trawie zakończyła swój udział w igrzyskach w Paryżu na etapie ćwierćfinałów, po niedzielnej porażce 2:0 z Holandią.
fot. Pressfocus.pl
Adrian Janiuk
Więcej Artykuły
Co z przetargiem na prawa do transmisji Ekstraklasy? Mamy stanowisko Canal +
Już za kilka miesięcy dowiemy się, kto od sezonu 2027/2028 będzie pokazywać PKO BP Ekstraklasę. Faworytem jest obecny nadawca – Canal +, jednak nie jest też tajemnicą, że władze ligi liczą na większe pieniądze. Edyta Sadowska, prezes C+ w specjalnym wywiadzie dla SportMarketing.pl odniosła się właśnie do tej kwestii.