Aktualności 10 września 2023

Najman znowu wejdzie do klatki. Walka Dawida z Goliatem na CLOUT MMA 2

Wielkimi krokami zbliża się gala CLOUT MMA 2. 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku dojdzie do hitowego starcia. Cesarz Polskich Freak-Fightów Marcin Najman podejmie w klatce gwiazdę kanału EBE EBE Piotra „Lizaka” Lizakowskiego. Potężna siła i masa czy szybkość i zwinność? Przekonamy się już niedługo!

Marcin Najman walczył na gali CLOUT MMA 1 z Andrzejem Fonfarą i ma sporo do udowodnienia swoim rozczarowanym fanom. “Cesarz Polskich Freak-Fightów” wrócił niedawno z wakacji w Stanach Zjednoczonych i już zaczyna szykować formę na starcie z podopiecznym trenera Mirosława Oknińskiego.

Piotr Lizakowski wraca do klatki CLOUT MMA po udanym debiucie z Dominikiem Skowyrą. Przedstawiciel ekipy EBE EBE bierze się za kolejne poważne wyzwanie. Jaką taktykę obierze na starcie z dużo masywniejszym rywalem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku.

Karta walk CLOUT MMA 2:

Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach

Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA

CLOUT MMA 2: Ruszyła sprzedaż biletów na galę!

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 ruszyła na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.