Artykuły 20 lutego 2023

Tarczyński przedłuża współpracę z Panthers Wrocław

W sezonie 2023 na strojach zawodników Panthers Wrocław ponownie zobaczymy logotypy marki Tarczyński. Sponsor strategiczny wrocławskiego klubu przedłużył współpracę z organizacją o kolejny rok.

Marka Tarczyński wspiera wrocławski klub od jego utworzenia w 2013 roku – to właśnie dzięki jej zaangażowaniu Panthers Wrocław mogą stabilnie się rozwijać. Gdy klub został założony, jego zawodnicy grali jedynie w futbol amerykański. Dzisiaj wrocławianie nazywają się już klubem sportów amerykańskich – bo uprawiają również lacrosse, ultimate frisbee i softball. W sumie do organizacji należy niemal 350 aktywnych zawodników i zawodniczek, zarówno w wieku seniorskim, jak i juniorskim. Ponadto Panthers Wrocław reprezentują Polskę w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach European League of Football.

Sport to nasza wielka pasja, dlatego współpraca z klubem, który reprezentuje Polskę w europejskich rozrywkach w futbolu amerykańskim, a także uprawia lacrosse, softball i ultimate frisbee to dla nas nie tylko ogromna duma, ale i równie ogromna przyjemność – czytamy w oficjalnym komunikacie marki Tarczyński.

Tarczyński S.A. to innowacyjny producent wysokiej jakości wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych, jak i marka numer 1 w kategorii wędlin paczkowanych w Polsce. Produkty firmy Tarczyński są obecnie dystrybuowane do blisko 30 krajów świata na 3 kontynentach.