Artykuły 1 czerwca 2021

PZPN do kibiców przed Euro: #ŁączmySię

Za 10 dni rusza Euro 2020, do którego reprezentacja Polski przygotowuje się w Opalenicy. Z tej okazji PZPN za pośrednictwem portalu Łączy nas Piłka wypuścił spot o nazwie #ŁączmySię. To sygnał dla kibiców, by stworzyć jedność i wspierać kadrę podczas turnieju w czerwcu i lipcu.

Kluczowym przesłaniem najnowszego spotu PZPN jest przesłanie do wspólnego kibicowania. “Nieważne, kim jesteś. Nieważne, co robisz. W tym jednym dniu, wszyscy jesteśmy razem”. W nagraniu możemy zobaczyć kilka znanych osób ze świata showbiznesu. Wśród nich aktor Wojciech Gąssowski, dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski czy raper Janusz Walczuk. W tle m.in. głos komentującego Mateusza Borka.

Chcesz obejrzeć filmik? Kliknij w obrazek

Pierwsza okazja do kibicowania reprezentacji Polski nadarza się już dzisiaj. Biało-czerwonych czeka towarzyski mecz z Rosją we Wrocławiu, początek o 20:45. Z kolei za tydzień nasi zagrają z Islandią w Poznaniu. Wówczas pozostanie nam już oczekiwanie na początek turnieju.

Euro 2020 rozpocznie się w piątek 11 czerwca meczem Turcja-Włochy w Rzymie. Trzy dni później do gry staną Polacy, których czeka spotkanie ze Słowacją – 14 czerwca o godzinie 18:00 w Petersburgu. Później reprezentację Paulo Sousy czekają jeszcze mecze z Hiszpanią w Sewilli 19 czerwca oraz Szwecją znowu w Petersburgu – 23 czerwca.