Aktualności 9 maja 2024

Chylewska zakończyła pracę w Polsacie Sport. Piękne pożegnanie

Kolejnym nowym nazwiskiem w szeregach publicznego nadawcy będzie Paulina Chylewska, która oficjalnie opuściła Polsat Sport. Dziennikarka sportowa i prezenterka po siedmiu latach wróci do Telewizji Polskiej. W środowy wieczór przy okazji prowadzenia studia Ligi Mistrzów, została pożegnana kwiatami, które wręczył jej na wizji Tomasz Hajto.

Wcześniej m.in. Marcin Feddek, który po wielu latach występowania na sportowych antenach Polsatu, zdecydował się na przejście do TVP Sport. Dziennikarz, a prywatnie mąż Pauliny Chylewskiej, po dwóch dekadach pracy w Polsacie Sport wrócił do Telewizji Polskiej.

“7 lat… dużo czy mało? Zależy ile się działo. A ponieważ działo się wiele, to żegnam się z Polsatem Sport z poczuciem dobrze wykonanego zadania! Dobry, ciekawy czas! Spełnione kolejne zawodowe marzenia! Zachowuję w sercu cudowne wspomnienia i wspaniałych ludzi, czas na odpoczynek… A potem?” – napisała zagadkowo Chylewska za pośrednictwem serwisu linkedin.pl.

Chylewska zanim dołączyła do redakcji Polsatu Sport, w której spędziła siedem lat, przez dwie dekady pracowała w Telewizji Polskiej.

Wywiad z Pauliną Chylewską tworzony w ramach cyklu Kobiety/Sport/Biznes we współpracy z ORLEN do przeczytania [TUTAJ].

fot. Polsat Sport