Szczytna akcja. Oddaj krew podczas Igrzysk Europejskich
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, przy współpracy ze spółką Igrzyska Europejskie 2023, ogłosili wspólną akcję, która odbędzie się podczas nadchodzącego święta europejskiego sportu.
-
Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o marketingu w sporcie ➡️ https://www.facebook.com/groups/marketingwsporcie
Na konferencji prasowej, która miała miejsce przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Beata Mazurek, ogłosiła plan działania krwiobusa, który odwiedzi areny zmagań sportowców podczas Igrzysk Europejskich.
– Zbliża się okres wakacji, czas trudny dla pacjentów wymagających leczenia krwią. Mamy okazję, by zorganizować akcję poboru krwi przy okazji Igrzysk Europejskich, imprezy sportowej, która odbywa się w naszym regionie. Autokar zagości 27 czerwca przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, 28 czerwca przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem, a 30 czerwca przy Tauron Arenie w Krakowie. Wszystkich, którzy nie mogą trafić do naszych stacjonarnych punktów, zapraszamy do mobilnego punktu poboru krwi – powiedziała dyrektor Beata Mazurek.
Jeszcze tylko sześć dni do wielkiej imprezy w #Krakow 🥳
Bilety za 50 zł, a gwiazd co niemiara 💪#IgrzyskaEuropejskie2023 #EG2023 #WeAreUnity @PKN_ORLEN pic.twitter.com/znaVi48A6Z
— Igrzyska Europejskie 2023 (@eg2023pl) June 15, 2023
Prezes spółki Igrzyska Europejskie 2023 Marcin Nowak zaznaczył, że ideą sportu jest niesienie pomocy. – III Igrzyska Europejskie, największe sportowe wydarzenie w historii Polski, zagości w Małopolsce i nie tylko już za kilka dni. Podczas tego święta sportu będziemy pokazywać to, co najpiękniejsze w Małopolsce i Polsce, wszystkie największe wartości, z których jesteśmy dumni. Jedną z nich jest niesienie pomocy. Bardzo się cieszę, że możemy wspólnie zaproponować projekt podczas naszych Igrzysk, kierowany właśnie do tych, którzy tej krwi potrzebują – powiedział Marcin Nowak.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Aktualności
Kacper Domański dyrektorem ds. marketingu w Polskim Związku Bokserskim
Od lutego do Polskiego Związku Bokserskiego dołączył Kacper Domański, obejmując stanowisko dyrektora ds. marketingu. Nowy szef marketingu odpowiada za rozwój działań promocyjnych związku, pozyskiwanie partnerów oraz budowanie relacji sponsorskich, a także za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną organizacji.