Aktualności 4 stycznia 2023

Agnieszka Syczewska odchodzi z Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała, że Agnieszka Syczewska odchodzi z klubu. Od czerwca 2022 roku pełniła w klubie z Trójmiasta funkcję wiceprezesa zarządu.

Minione pół roku nie były udane dla Lechii Gdańsk. Biało-zieloni średnio spisywali się na boisku, a poza tym w klubie panował olbrzymi bałagan związany z potencjalnymi zmianami właścicielskimi. Jak się okazuje, klub teraz rozstał się z wiceprezesem zarządu.

Agnieszka Syczewska odchodzi z Lechii

Agnieszka Syczewska kojarzona była przede wszystkim z pracy w Jagiellonii Białystok, gdzie przez pewien czas pracowała nawet jako prezes klubu. W ubiegłym roku jej nowym miejscem pracy była Lechia Gdańsk. Przygoda Syczewskiej z Lechią nie trwała jednak długo, bo zaledwie pół roku.

– Agnieszka Syczewska w ramach Zarządu odpowiedzialna była za pracę działów organizacyjnego, sprzedaży, marketingu oraz komunikacji. Do czasu przekazania obowiązków Agnieszka Syczewska pozostaje w strukturach Klubu – czytamy na oficjalnej stronie Lechii Gdańsk.

Odejście Syczewskiej to kolejna istotna zmiana w gdańskim klubie. Ostatnio Lechia poinformowała o tym, że nowym dyrektorem ds. sportu został Łukasz Smolarow.