Aktualności 21 grudnia 2022

Ivan Toney usłyszał kolejne zarzuty dotyczące nielegalnych zakładów

Sytuacja Ivana Toneya jest bardzo nieciekawa. W połowie listopada napastnik Brentford usłyszał zarzuty od FA dotyczące wielokrotnego łamania przepisów związanych z zakładami bukmacherskimi. Choć lista oskarżeń na samym początku już była długa, to angielska federacja poinformowała, iż postawiła kolejne zarzuty. 

Toney pod lupą FA

W połowie listopada, The FA opublikowała komunikat, w którym poinformowała, iż piłkarz Brentford – Ivan Toney usłyszał zarzuty związane z 232-krotnym złamaniem zasad zakładów bukmacherskich. Piłkarz miał dopuścić się wykroczeń od lutego 2017 roku do stycznia 2021 roku.

Niewykluczone, że z tego też powodu, Toney ostatecznie nie pojechał na mundial. 26-latek rozgrywa bardzo dobry sezon, czego dowodem jest trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców Premier League.

Kolejne zarzuty

Angielska federacja poinformowała we wtorek, iż Ivan Toney usłyszał kolejne zarzuty dotyczące naruszeń zasad zakładów bukmacherskich, co w sumie daje 262 oskarżenia. Piłkarz ma czas do środy 3 stycznia 2023 roku, aby przygotować odpowiednią odpowiedź.