Aktualności 20 grudnia 2022

Post Leo Messiego pobił rekord Instagrama

Leo Messi sięgnął po upragniony puchar, wygrywając mundial w Katarze razem z Argentyną. Skoro jeden z najlepszych piłkarzy w historii w końcu sięga po najważniejsze trofeum, nic dziwnego, że post piłkarza PSG na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Wystarczy powiedzieć, że uzyskał największą liczbę polubień w historii. 

Rekordowy post

Zabrzmi to absurdalnie, ale do tej pory postem z największą liczbą tzw. “serduszek” było zdjęcie jajka opublikowane przez profil world_record_egg. Liczba 56,1 mln polubień robiła spore wrażenie. Jajko musi jednak uznać wyższość Leo Messiego.

Argentyńczyk (stan na 20 grudnia godzinę 11:26) uzyskał 56,7 mln polubień pod postem z serią zdjęć z trofeum za wygranie mistrzostw świata w Katarze. Można przypuszczać, że w najbliższych dniach ten wynik stale będzie się poprawiać, gdyż Messi wrzucił post 18 grudnia.

Kto ma najwięcej obserwujących?

Tytuł użytkownika z największą liczbą obserwujących cały czas należy do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk całkiem niedawno przekroczył magiczne barierę pół miliarda obserwujących. Aktualnie CR7 ma 519 milionów obserwujących i znacząco wyprzedza resztę stawki.