Aktualności 22 listopada 2022

Cristiano Ronaldo przekroczył magiczną barierę obserwujących na Instagramie

W ostatnim czasie sporo szumu w mediach wywołuje Cristiano Ronaldo. Nie jest to efekt postawy Portugalczyka na boisku, ale wywiadu, jakiego udzielił dla "The Sun". Ogromna popularność 37-latka jest niezaprzeczalna. Ronaldo jako pierwszy w historii przekroczył barierę 500 milionów obserwujących na Instagramie. 

Mnóstwo zamieszania

Wywiad Cristiano Ronaldo dla “The Sun” spowodował, że Portugalczyk przekreślił swoją przyszłość w Manchesterze United i zapewne w styczniu zmieni klub. Zespół z Old Trafford planuje zerwać kontrakt z 37-latkiem. Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi Cristiano Ronaldo, ale można przypuszczać, że po mistrzostwach świata, transfer Portugalczyka będzie jednym z głównych tematów.

500 milionów obserwujących na Instagramie

W ostatnich dniach Cristiano Ronaldo przekroczył barierę 500 milionów obserwujących na Instagramie. Portugalczyk został pierwszym użytkownikiem tego serwisu społecznościowego, który osiągnął pół miliarda obserwujących.

Warto zaznaczyć, że w czerwcu 2021 roku, Cristiano Ronaldo osiągnął 300 milionów obserwujących. Duży wzrost w tak krótkim czasie robi spore wrażenie.