Aktualności 18 czerwca 2021

Cristiano Ronaldo przebił magiczną barierę na Instagramie!

Piłkarze cieszą się sporą popularnością. Mimo wszystko, trudno tej grupie konkurować z gwiazdami filmowymi czy muzycznymi w kontekście liczby obserwujących w mediach społecznościowych. Jednym z niewielu wyjątków jest Cristiano Ronaldo. Co więcej, Portugalczyk może się poszczycić największą rzeszą fanów na Instagramie. Mowa o 300 milionach obserwujących.

Kolejne osiągnięcie

Całkiem niedawno, bo w połowie lutego tego roku, Cristiano Ronaldo przekroczył barierę 500 milionów obserwujących w trzech najpopularniejszych mediach społecznościowych. To Facebook, Instagram oraz Twitter. Statystyki pokazują, że najwięcej fanów przypada na Instagram, gdzie właśnie pojawiła się okrągła liczba.

Lider na Instagramie

Na wspominanej platformie Portugalczyka obserwuje już 300 milionów osób. Żaden inny użytkownik Instagrama nie może pochwalić się lepszym wynikiem.

Niewykluczone, że wpływ na wzrost zainteresowania piłkarzem Juventusu mają nie tylko występy Cristiano Ronaldo na Euro 2020, ale również sytuacja z konferencji prasowej, kiedy to Portugalczyk odłożył Coca-Colę i zachęcił do picia wody, wzbudzając tym samym ogromny szum w mediach.