Aktualności 18 listopada 2022

Szachtar Donieck wystartował ze sprzedażą biletów na mecz Ligi Europy w Warszawie

Z Ligi Mistrzów odpadli, ale w europejskich pucharach pozostali. Szachtar Donieck wiosną zagra w Lidze Europy. Dzisiaj ukraiński klub rozpoczął sprzedaż biletów na spotkanie ze Stade Rennes w Warszawie.

Szachtar Donieck rozpoczyna sprzedaż biletów

Już dzisiaj Szachtar Donieck rozpoczął sprzedaż biletów na 1/16 finału Ligi Europy. Rywalem ukraińskiego klubu będzie francuski Stade Rennes. Pierwsze spotkanie odbędzie się na stadionie Legii przy Łazienkowskiej w Warszawie. Na tym samym obiekcie ekipa z Doniecka grała “domowe” mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Warto dodać, że dla gości to będzie druga wizyta w Polsce w tym sezonie. W fazie grupowej Stade Rennes odwiedziło stadion Cracovii podczas meczu z Dynamem Kijów.

Bilety dużo tańsze niż w Lidze Mistrzów

Można było się tego spodziewać i bilety na Ligę Europy są znacznie tańsze. Zwłaszcza, że rywalem nie będzie drużyna z pierwszych stron gazet. Ceny wejściówek rozpoczynają się już od 50 złotych! Tyle zapłacą kibice w ramach family stand oraz “standard 4”. Nieco droższe będą bilety w wersji “standard 3” – 75 złotych. Za “standard 2” oraz “standard 1” trzeba będzie zapłacić odpowiednio 100 i 150 złotych. W sprzedaży są także wejściówki vipowskie. Tutaj także obowiązują trzy różne taryfy. Silver to wydatek 500 złotych, gold jest dwukrotnie droższy, zaś miejsce w sky boxie kosztuje 1500 złotych.

Warto dodać, że posiadacze karnetów na mecze Legii Warszawa dostaną 20% zniżki na zakup biletów. Szachtar Donieck docenił także kibiców, którzy kupili pakiety na spotkania w Lidze Mistrzów. Ci fani także dostaną 20% zniżki!