Aktualności 14 listopada 2022

Stal Mielec ma nowego rzecznika prasowego

W piątek drużyna Stali Mielec zakończyła rundę jesienną tego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Dzisiaj doszło do pierwszych przetasowań kadrowych. Zanim dojdzie do transferów piłkarzy, najpierw struktury organizacyjne klubu.

Zmiana rzecznika i dwa kolejne odejścia

Klub z Podkarpacia dzisiaj dokonał kilku roszad kadrowych. – Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, iż w dniu 14 listopada zakończył współpracę z dotychczasowym rzecznikiem prasowym klubu, Angeliką Fila, której dziękujemy za pracę na rzecz Stali Mielec oraz wkład w rozwój klubu – brzmiał pierwszy komunikat na stronie klubu. Ze sztabu organizacyjnego odeszli także grafik Adrian Kilian oraz spiker Adrian Banaś.

Mateusz Prokopiak nowym rzecznikiem prasowym

Stal Mielec błyskawicznie ogłosiła następcę na stanowisku rzecznika prasowego. Został nim Mateusz Prokopiak. – Jest absolwentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Przez ostatnie 3 lata współpracował z redakcją portalu PodkarpacieLive. Tworzył również treści do magazynu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W ostatnim czasie pełnił funkcję kierownika w jednej z największych agencji interaktywnych na Podkarpaciu, odpowiadając za promocję i rozwój wizerunku w sieci – czytamy na stronie klubu.