Aktualności 9 listopada 2022

ORLEN Wisła Płock ogłosiła konkurs. Do zgarnięcia bilety na mecz Ligi Mistrzów z Dinamo Bukareszt

ORLEN Wisła Płock ogłosiła konkurs "Przyjdź na MECZ Z KLASĄ i zgarnij bilety na pojedynek Ligi Mistrzów!". Do wygrania są wejściówki na grudniowe spotkanie z Dinamo Bukareszt.

Przypomnijmy, że po dwóch latach nieobecności ORLEN Wisła Płock występuje na poziomie Ligi Mistrzów EHF. Jak na razie, po sześciu kolejkach zmagań, Nafciarze znajdują się na szóstym miejscu i wciąż walczą o przepustkę do 1/8 finału elitarnych rozgrywek. W najbliższym czasie czeka ich niezwykle ważny dwumecz z Dinamo Bukareszt – najpierw obie drużyny zagrają w Rumunii (24 listopada), a następnie w Płocku (1 grudnia).

Do wygrania bilety na Ligę Mistrzów

W związku ze wspominanym spotkaniem przeciwko Dinamo Bukareszt klub zorganizował konkurs – “Przyjdź na MECZ Z KLASĄ i zgarnij bilety na pojedynek Ligi Mistrzów!”.

Konkurs łączy się z wcześniejszym meczem ORLEN Wisły w PGNiG Superlidze. 18 listopada Nafciarze zagrają z Azotami Puławy i wszystkie szkolne grupy zorganizowane, które przyjdą na spotkanie z trzecim zespołem poprzedniego sezonu, wezmą udział w konkursie.

Jak poznamy zwycięzców? Najliczniejsza grupa, która zgromadzi się w hali podczas starcia z Azotami otrzyma wejściówki także na mecz Ligi Mistrzów. Dodatkowym smaczkiem będzie możliwość wykonania wspólnego zdjęcia z pierwszą drużyną.

– W piątek – 18 listopada o godz. 18:15, zapraszamy do Orlen Areny na mecz z Azotami-Puławy, a szkolne grupy zorganizowane, które przyjdą na spotkanie z puławianami, wezmą udział w konkursie! Najliczniejsza grupa, która kupi bilety na pojedynek z Puławami otrzyma darmowe wejściówki na mecz Nafciarzy w Lidze Mistrzów oraz pamiątkowe zdjęcie z drużyną – czytamy na oficjalnej stronie ORLEN Wisły Płock.

W rozgrywkach PGNiG Superligi ORLEN Wisła Płock pozostaje niepokonana. Po dziesięciu seriach gier Nafciarze są liderem tabeli, a drugie miejsce zajmuje Łomża Industria Kielce.

CZYTAJ TAKŻE: Zawodnicy ORLEN Wisły Płock nie pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski