Aktualności 5 sierpnia 2022

Robert Lewandowski zaprezentowany na Spotify Camp Nou!

W piątek o godzinie 12:30 rozpoczęła się prezentacja Roberta Lewandowskiego na Spotify Camp Nou. Reprezentanta Polski przywitała spora grupa kibiców, która zgromadziła się na stadionie. Zgodnie z przewidywaniami, Lewandowski wyszedł z "dziewiątką" na plecach. 

Prezentacja Roberta Lewandowskiego

Przeprowadzka Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do Barcelony to wielkie wydarzenie piłkarskie. Nic więc dziwnego, że hiszpański klub przygotował odpowiednią otoczkę związaną z tym transferem.

Już w trakcie tournee po Stanach Zjednoczonych, Robert Lewandowski został zaprezentowany jako nowy gracz Barcelony. Główne wydarzenie zaplanowano oczywiście na Spotify Camp Nou, gdzie mogli zgromadzić się kibice.

Lewandowski przywitany na Spotify Camp Nou

W piątek 5 sierpnia 2022 roku o godzinie 12:30 rozpoczęła się oficjalna prezentacja reprezentanta Polski na Spotify Camp Nou. Kwestia numeru została rozwiązana już na samym początku, gdyż Robert Lewandowski pojawił się na stadionie z dziewiątką na plecach.

Wydarzenie otworzył prezydent Barcelony – Joan Laporta, który podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w ten transfer. Nie zabrakło oczywiście wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, który nie krył radości wynikającej z przeprowadzki do Barcelony.

Następnym etapem prezentacji był popis umiejętności nowego napastnika “Dumy Katalonii”. Robert Lewandowski przygotował ciekawy wachlarz trików, nawiązując nawet do słynnego Ronaldinho.

Reprezentant Polski przywitał się także z kibicami, robiąc rundkę po Spotify Camp Nou. Na samym końcu nadszedł czas dla fotoreporterów.

Po wydarzeniu na Spotify Camp Nou, Robert Lewandowski pojawi się na konferencji prasowej.

Fot: FCB World