Aktualności 21 lipca 2022

Robert Lewandowski został zaprezentowany jako piłkarz Barcelony

W środowe popołudnie polskiego czasu, Robert Lewandowski został zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelony. Całe wydarzenie miało miejsce przy hotelu Conrad Fort Lauderdale Beach, gdzie przebywa "Duma Katalonii" w ramach tournée. 

Robert Lewandowski w Barcelonie

Szerokim echem odbija się działalność Barcelony w mediach społecznościowych w związku z transferem Roberta Lewandowskiego. Biorąc pod uwagę całą oprawę oficjalnych kont “Dumy Katalonii”, można przypuszczać, że niektóre z pozoru nieudolne działania hiszpańskiego klubu są już celowym zabiegiem.

Oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego

W środowe popołudnie przy hotelu Conrad Fort Lauderdale Beach odbyła się oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego. Nowego zawodnika przywitał Joan Laporta, który wypowiedział nawet kilka polskich słów: Witamy w FC Barcelonie. Dziękuje Robert, że jesteś z nami.

kliknij w obrazek, by obejrzeć

Nie zabrakło również wystąpienia samego Roberta Lewandowskiego. Nowy napastnik FC Barcelony przyznał, że jest bardzo szczęśliwy z transferu i nie może doczekać się tworzenia nowej historii klubu z tak mocnym zespołem.

Druga prezentacja Roberta Lewandowskiego, już w Barcelonie na Camp Nou, powinna odbyć się na początku sierpnia, gdy zespół wróci z tournée.