Aktualności 27 lipca 2022

Sportklub pokaże ligę… słoweńską!

W polskich telewizjach gościły różne egzotyczne ligi w skali Europy i świata. Teraz do nich dołącza słoweńska Prva Liga. Od najbliższego weekendu mecze tych rozgrywek będzie można oglądać w telewizji Sportklub!

Sportklub od lat “specjalizował się” w transmisjach tych lig, które były raczej w drugim lub nawet trzecim szeregu wśród kibiców. Niegdyś nadawca Bundesligi, a także Pucharu Króla czy Pucharu Anglii. Potem jednak sukcesywnie spadał z prawami. Była piłka latynoamerykańska, były takie ligi, jak: Portugalia, Szkocja, Belgia, Grecja czy Austria. Teraz trafia się Słowenia. Co ciekawe Sportklub będzie pokazywał zarówno pierwszą, jak i drugą ligę. Warto dodać, że dotychczas żadna polska telewizja nie pokazywała meczów ligi słoweńskiej.

Start już w najbliższy weekend. W piątek rozpoczną meczem 2. SNL pomiędzy Beltinci a Rudar Velenje. Wieczorem obejrzymy starcie Goricy z Radomlje. W niedzielę czekają nas dwa kolejne spotkania, a wśród nich słoweńscy pucharowicze – Olimpija Ljubljana i Mura.

Plan transmisji weekendowych meczów ze Słowenii w telewizji Sportklub:

29 lipca (piątek)

18:00 2. SNL: ND Beltinci – NK Rudar Velenje
20:15 ND Gorica – NK Radomlje

31 lipca (niedziela)

17:30 NK Olimpija Ljubljana – NK Bravo
20:15 NK Celje – NŠ Mura, Sportklub